KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545308
nr 1454 5308
Oidentifierad konstnär. Signerad A Hammarström, Baggensstäket, 1886. Olja på duk, 49x62, yttermått inklusive ram: 60x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:39:05
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr